Wypożyczanie sprzętu ogrodowego


Kosa spalinowa NAC instrukcja obsługi


20 czerwiec 2015

Zakupiliśmy nowa kosę ze względu na to że wstępna naprawa starej przekraczała połowę jej wartości a nie wiadomo czy nie ujawniły by sie nowe usterki. Przed wypożyczeniem proszę koniecznie przeczytać instrukcje obsługi. Jako że sprzęt jest nowy gospodarz będzie sprawował szczególną kontrolę nad mieszanką paliwową , prosze prosić Go o pomoc.


1 czerwiec 2015
Zarząd zatrudnił Gospodarza Ogrodu , został nim Pan Marek Jancik. Będzie on dbał o tereny wspólne , ale także wypożyczał sprzęt ogrodowy , konserwował go i naprawiał.

Zarząd zgodnie z wolą działkowiczów wyrażoną na ostatnim zebraniu postanowił wprowadzić opłatę eksploatacyjną od wypożyczenia sprzętu w wysokości 6 PLN za dzień która to opłata pokryje koszty serwisu i napraw sprzętu tak aby nie obciążać kieszeni tych działkowiczów którzy z niego nie korzystają.

W paliwo i materiały eksploatacyjne trzeba sie zaopatrzyć we własnym zakresie.

Obecnie dysponujemy sprawną rozdrabniarką gałęzi.
Posiadamy także uszkodzoną pilarkę i podkaszarkę które będziemy próbowali naprawić. Wiemy że w posiadaniu działkowców jest jeszcze sprzęt wspólny , proszę o jego zwrot do Pana Jancika w przeciwnym razie obciążymy spóźnialskich kwotą 6 PLN za każdy dzień.

Kontakt telefoniczny do Pana Jancika będzie wywieszony na tablicach ewentualnie mogę wysłać go emailem.

Pozdrawiam serdecznie
Piotr Bosak
Prezes

Kontakt

Image 01

ROD Zieleniewski I
ul.Śliczna
Kraków 31-444

konto bankowe :

BOS BANK
12 1540 1115 2001 6010 7477 0002

email